شرکت ویستا افرند-طراحی و اجرای انواع دکوراسیون داخلی تجاری

نمونه طراحی تجاری

طراحی و اجرای انواع دکوراسیون داخلی تجاری مدرن و کلاسیک

دکوراسیون داخلی تجاری در عبارت به معنای چیدمان عوامل و اشیاء موجود در محل کار است. اما در حقیقت این واژه معنایی از ترکیب کاربری محل کار و طراحی فضا را در ذهن تدائی می کند که تأثیر بسیار زیادی در برقراری ارتباطی درست بین فرد یا افرادی که در آن فضا کار می کنند باهم، با اشیاء و وسایل پیرامونشان دارد. مهم ترین عامل در دکوراسیون داخلی تجاری، طراحی و جداسازی مناسب فضا های مختلف کاری است. لزوم جدا سازی فضا های مختلف، قفسه بندی و چینش قفسه ها و همینطور نوع دسترسی بین فضاها، کانتر ها، محدوده مدیریت، سالن و بسیاری عوامل دیگر همگی از نکاتی هستند که می بایست در طراحی و اجرای فضای تجاری مورد توجه به خصوص قرار گیرند.

نمونه طراحی های اداری انجام شده توسط شرکت ویستا افرند را می توانید در همین صفحه مشاهده نمایید و یا برای مشاوره در خصوص نمونه طراحی اداری و نحوه صحیح دکوراسیون و نمونه طراحی دکوراسیون اداری انجام شده توسط شرکت ویستا افرند و یا برای انجام نمونه طراحی دکوراسیون اداری برای محل کار شما با ما تماس بگیرید.

محصولات و خدمات ویستا افرند در طراحی دکوراسیون داخلی تجاری (فروشگاه)

طراحی و اجرای انواع پارتیشن اداری دفتر کار

طراحی و اجرای انواع کمد دیواری

طراحی و اجرای کابینت 

طراحی و اجرای انواع میز و صندلی

طراحی و اجرای انواع سقف کاذب

طراحی و اجرای انواع دیوار کاذب

طراحی و اجرای انواع دیوارپوش پی وی سی یا انواع دیوارکوب ام دی اف

اجرای انواع درب و پنجره

اجرای انواع کفپوش و پارکت لمینت کف

اجرای انواع کاغذ دیواری یا پوستر دیواری 

اجرای انواع پرده

کلیه موارد فوق توسط این شرکت طراحی و اجرا می شود.

خدمات ویستا افرند

دکوراسیون داخلی ویستا افرند به دلیل برخورداری از کارشناسان متخصص در زمینه های مختلف دکوراسیون داخلی ساختمان و اکیپ های مجرب اجرا، و امکان انجام کلیه مراحل اجرای دکوراسیون داخلی منزل و محل کار و همچنین بازسازی و نوسازی ساختمان از صفر تا صد، شامل اندازه گیری، طراحی، اجرای کلیه مصنوعات چوبی (کابینت، کمد دیواری و… ) تأسیسات، نقاشی و تزئینات داخلی (کاغذ دیواری، کفپوش، اجرای سقف یا دیوار کاذب و…) هم باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما شده و هم پکیج کامل خدمات مورد نیاز شما را یکجا ارائه می دهد که پکیج این محصولات و خدمات باعث راحتی و امنیت خاطر شما مشتریان عزیز می باشد.

شایان ذکر است به منظور سرویس دهی بهتر به شما مشتریان محترم:

۱- بازدید از محل و اندازه گیری دقیق، رایگان انجام می شود.

۲- به جهت صرفه جویی در هزینه و زمان شما عزیزان، کالیته های مورد نظر در محل ارائه و برآورد اولیه قیمت و هزینه، انجام می شود.

۳- نصب توسط اکیپ نصاب حرفه ای و در کوتاه ترین زمان متناسب با وقت و زمان کارفرما، انجام می شود.   

طراحی استند فروشگاهی جی پلاس

طراحی دکوراسیون داخلی شیرین عسل چیتگر

طراحی قفسه فروشگاهی

طراحی دکوراسیون داخلی شیرین عسل شهر ری

طراحی دکوراسیون داخلی شیرین عسل جنت اباد