انواع قرنیز

قرنیز و دیوارپوش ام دی اف کرونوگرین KronoGreen

قرنیز و دیوارپوش ام دی اف کرونوگرین KronoGreen   مشاهده کد رنگ های قرنیز و دیوارپوش ام دی اف کرونوگرین KronoGreen کلیه ابزار و پروفیل (میت، میانه، تاشو، گرده، خط کش و… ) همرنگ قرنیز انتخابی ارائه می شوند. ⇓ انواع قرنیز و دیوارپوش ام دی اف کرونوگرین KronoGreen مدل گلد ⇓ مدل مدرن ⇓…

قرنیز پی وی سی آس پروفیل ASP

قرنیز پی وی سی آس پروفیل ASP قرنیز پی وی سی آس پروفیل ASP در ارتفاع  7 ، 9 و 11 سانتی متری تولید می شوند. قرنیز های پی وی سی PVC معمولا با ضخامت 8 و 5 میلی متری تولید می شوند. که البته ما نوع 8 میلی متری آن را اعلام قیمت و…

قرنیز و دیوارپوش پی وی سی پارس فریم PARS FRAME

قرنیز و دیوارپوش PVC پارس فریم قرنیز و دیوارپوش PVC پارس فریم یکی از متریال های شناخته شده و بسیار کاربردی در امر دکوراسیون داخلی می باشد و به طور گسترده ای در فضا های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. جهت آشنایی در خصوص ابعاد و اندازه دیوارپوش های پی وی سی جالب است…

قرنیز ام دی اف ASP

انواع قرنیز ام دی اف ASP مشاهده کد رنگ های قرنیز ام دی اف ASP کلیه ابزار و پروفیل (میت، میانه، تاشو، گرده، خط کش و…) همرنگ قرنیز انتخابی ارائه می شوند. ⇓ قرنیز ام دی اف ASP قرنیز ام دی اف ASP قرنیز ام دی اف یک عنصر دکوراتیو است که به عنوان یک…

دیوارپوش و قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن هوم لوکس HOME LUX

مشاهده کد رنگ های دیوارپوش و قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن هوم لوکس HOME LUX کلیه ابزار و پروفیل (اسکوتی – تسمه – میت – نبشی – گلویی – زیر گلویی) همرنگ قرنیز انتخابی ارائه می شوند. ⇓ دیوارپوش 10 سانتی دیوارپوش 20 سانتی قرنیز 9 سانتی قرنیز 10 سانتی قرنیز 12 سانتی قرنیز…

قرنیز لوکس

قرنیز لوکس مشاهده کد رنگ ها ⇓ قرنیز لوکس قرنیز یک عنصر معماری است که بر روی بخش فوقانی دیوار ساختمان قرار می‌گیرد. این المان جزئی از طراحی خارجی ساختمان است و در اغلب موارد در نقاط تلاقی سقف و دیوار به کار می‌رود. قرنیز به صورت یک صفحه افقی شکل استوانه‌ای یا مستطیلی است…

قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن بهینا BEHINA

مشاهده کد رنگ های قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن بهینا BEHINA کلیه ابزار و پروفیل (اسکوتی – نبشی – قاب – گلویی – زیر گلویی) همرنگ قرنیز انتخابی ارائه می شوند. ⇓  

قرنیز پی وی سی آرا پلاست ARA PLAST

قرنیز پی وی سی آرا پلاست ARA PLAST قرنیز پی وی سی آرا پلاست ARA PLAST (قرنیز pvc ara plast) در ارتفاع  7 ، 9 و 11 سانتی متری تولید می شوند. قرنیز های پی وی سی معمولا با ضخامت 8 و 5 میلی متری تولید می شوند که البته ما نوع 8 میلی متری…

قرنیز پی وی سی دیوار

فیلم نحوه روکش کردن قرنیز پی وی سی

مشاهده آلبوم های قرنیز

قرنیز پی وی سی آس پروفیل ASP

قرنیز پی وی سی آس پروفیل ASP قرنیز پی وی سی آس پروفیل ASP در ارتفاع  7 ، 9 و 11 سانتی متری تولید می شوند. قرنیز های پی وی سی PVC معمولا با ضخامت 8 و 5 میلی متری تولید می شوند. که البته ما نوع 8 میلی متری آن را اعلام قیمت و…

قرنیز و دیوارپوش پی وی سی پارس فریم PARS FRAME

قرنیز و دیوارپوش PVC پارس فریم قرنیز و دیوارپوش PVC پارس فریم یکی از متریال های شناخته شده و بسیار کاربردی در امر دکوراسیون داخلی می باشد و به طور گسترده ای در فضا های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. جهت آشنایی در خصوص ابعاد و اندازه دیوارپوش های پی وی سی جالب است…

قرنیز پی وی سی آرا پلاست ARA PLAST

قرنیز پی وی سی آرا پلاست ARA PLAST قرنیز پی وی سی آرا پلاست ARA PLAST (قرنیز pvc ara plast) در ارتفاع  7 ، 9 و 11 سانتی متری تولید می شوند. قرنیز های پی وی سی معمولا با ضخامت 8 و 5 میلی متری تولید می شوند که البته ما نوع 8 میلی متری…

قیمت قرنیز پی وی سی

عواملی که بر قیمت قرنیز تاثیرگذار هستند عبارتند از:

1. مواد اولیه: نوع و کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در ساخت قرنیز، از جمله چوب، پلاستیک، فلز و شیشه، به طور معمول تاثیر مستقیمی بر قیمت آن دارد. مثلاً قرنیز ساخته شده از چوب با کیفیت بالا گرانتر از قرنیز ساخته شده از چوب با کیفیت پایین خواهد بود.

2. ابعاد و اندازه: اندازه قرنیز نیز تاثیرگذار بر قیمت آن است. قرنیز بزرگتر ممکن است گرانتر از قرنیز کوچکتر باشد، زیرا نیازمند مواد بیشتری برای ساخت آن است.

3. طراحی و استایل: طراحی و استایل قرنیز نیز می‌توانند تاثیرگذار بر قیمت آن باشند. قرنیزهای با طراحی و استایل پیچیده و زیبا معمولاً قیمت بیشتری نسبت به قرنیزهای ساده و ساده دارند.

4. رنگ و تم: رنگ قرنیز نیز می‌تواند تاثیرگذار بر قیمت آن باشد. قرنیزهای با رنگ‌های خاص و غیرمعمول تعداد محدودتری دارند و در نتیجه قیمت بالاتری دارند.

5. بازار و عرضه و تقاضا: عرضه و تقاضا نیز می‌تواند تاثیرگذار بر قیمت قرنیزها باشد. در مواردی که تقاضا برای قرنیز بالا است و عرضه کم است، قیمت قرنیزها نیز بالا خواهد بود.

6. محل تولید: محل تولید قرنیز نیز می‌تواند تاثیرگذار باشد. قرنیزهای تولید شده در کشورهای با هزینه تولید پایین‌تر معمولاً قیمت پایین‌تری دارند.

نصب قرنیز

نصب قرنیز دیوار معمولاً در چند مرحله انجام می‌شود:

1. انتخاب و خرید قطعات: قبل از شروع نصب، باید قرنیز مناسب را انتخاب کنید و قطعات مورد نیاز را خریداری کنید. این شامل قرنیز اصلی، کوین، دیگر قطعات تزئینی مانند نقشه‌ها، چهارچوب‌ها و متصل‌کننده‌ها می‌باشد.

2. اندازه‌گیری و برش قطعات: در این مرحله، باید اندازه دقیق دیوار را اندازه‌گیری کنید و قطعات قرنیز را برش دهید تا برای نصب مناسب باشند.

3. نصب قرنیز اصلی: با یک گلوله سرعتی، قرنیز را با میخ‌ها یا پیچ‌های سخت متصل کنید. قبل از نصب، مطمئن شوید که قرنیز به طور عمودی نصب می‌شود.

4. نصب قطعات تزئینی: پس از نصب قرنیز اصلی، قطعات تزئینی مانند نقشه‌ها و چهارچوب‌ها را به قرنیز اضافه کنید. این قطعات به عنوان زیبایی‌بخش برای قرنیز عمل می‌کنند.

5. پایان دهی و تمیز کردن: بعد از نصب قرنیز، همه قطعات باید به درستی و بدون خرابکاری نصب شود. پس از تمام شدن نصب، دیوار را تمیز کنید و هر گونه سرریز را حذف کنید. به‌طور کلی، هر استپ از این مراحل نیازمند دقت و سهولت در نصب است. بهتر است قبل از شروع، دستورالعمل‌های تولیدکننده یا کارشناسان مربوطه را مطالعه کرده و نصب را به وسعت مهارت‌های تان انجام دهید.

قرنیز پی وی سی دیوار

قرنیز پی وی سی دیوار قطعاتی هستند که معمولاً در محل تلاقی دیوار و کف سازه قرار می گیرند و می توانند محل اتصال این دو را کاملاً بپوشانند. اهدافی که برای نصب آن ها وجود دارد معمولاً حفاظت از ساختار مسطح دیوار است اینکه دیوار ها در برابر اجسام خارجی تحت برخورد و یا آسیب قرار نگیرند. اگرچه قرنیز دیوار در قسمت پایه سازه نصب می شوند اما به جهت ضخامت ایده آلی که دارند می توانند سطح تماس اجسام ایستا در داخل منزل را با سطح دیوار جدا کنند.

تصور کنید که قصد استفاده از یک کمد چوبی نسبتاً بزرگ را در خانه خود دارید در نبود قرنیز دیوار این وسایل با کوچکترین اعمال نیرو می تواند با سطح دیوار تماس داشته باشند که قطعاً این حالت منجر به بروز خوردگی، خط و خش و یا سایر آسیب‌ ها در دیوار خواهند شد. از طرفی در ارتقاء سطح زیبایی محیط منزل نیز تاثیر بسیار زیادی دارد. عموماً جنس و متریال ساخت سطوح کف با دیوار ها کاملاً متفاوت است. در نتیجه این نوع ناسازگاری باعث می شود تا در سطح تماس میان این دو المان یعنی دیوار و کف یک فاصله یا گپ (gap) ایجاد شود که نمای داخلی منزل را از حالت ایده آل و مطلوب خارج می کند. با استفاده صحیح از قرنیز ها می توانیم این مشکلات را به طور کامل برطرف کنیم البته این ها بخشی از ویژگی های اینگونه از قطعات ارزشمند می باشد.

قرنیز PVC اکثرا در ارتفاع 7 ، 9 و 11 سانتی متری در بازار ایران موجود می باشد. انواع قرنیز های پی وی سی ساده، طرح ورساچه، طرح چوب و طرح سنگ معمولا با ضخامت 8 میلی متری تولید می شوند که نوع 9 سانتی متری آن ها، بیشترین استفاده را دارد. مقاومت بالای قرنیز PVC در مقابل رطوبت از مزایای عمده آن می باشد. در ادامه هر کدام از موارد ذکر شده را به صورت جداگانه، واضح و شفاف توضیح می دهیم تا دید بازتری نسبت به این قطعات داشته باشید. پس با ما همراه باشید.

حفاظت از ساختار دیوارها با قرنیز پی وی سی

در قسمت قبل در مورد حفاظت ساختاری دیوار ها صحبت شد اما این ویژگی چگونه مهیا می شود؟ برخی از بزرگترین عواملی که میتوانند ساختار سالم و یکدست دیوار ها را تهدید کنند شامل جابجایی مبلمان منزل و وسایل دکوری بزرگ می باشد. زمانی که شما از قرنیز استفاده میکنید یک فاصله و یا ضخامت 5 تا 10 میلی متری را در پایه دیوار شکل می دهید. در چنین حالتی هر وسیله‌ ای که در نزدیک دیوار ها قرار دارد قطعاً در قسمت پایین بدنه و همچنین در قسمت بالای خود این فاصله مذکور را با سطح دیوار خواهد داشت. وجود این فاصله عملاً منجر به حفاظت از ساختار دیوار می شود.

پنهان کردن شکاف میان دیوار و کف با قرنیز پی وی سی

اصولاً دیوار های موجود در هر سازه‌ای از مواد گچی و یا در مواردی سیمانی ساخته می شود. در طرف مقابل سطوح کف غالباً از سرامیک، پارکت لمینت و یا پوشش های سنگی ایجاد می شوند. همان طور که مشاهده می کنید متریال ساخت میان دیوار و کف تفاوت دارد. در نتیجه طبیعی است که این دو بستر در محل تماس میان یکدیگر به خوبی روی هم سوار نشود. نتیجه آن بروز یک شکاف کاملا هویدا و آشکار خواهد بود که حتی از دور هم قابل رویت می باشد. شکاف و فاصله ایجاد شده با استفاده از قرنیز پوشش دهی می شود. با اینکار دیگر نیازی نیست در طولانی مدت مدام این شکاف را پر کنید بلکه با یک بار هزینه این نقص بزرگ را برطرف کنید.

پنهان کردن شکاف میان دیوار و کف با قرنیز پی وی سی

بهبود دکوراسیون منزل با قرنیز دیوار

وجود هر نوع نقصی در بستر دیوار ها می تواند به طور مستقیم روی نمای دکوراسیون منزل تاثیر منفی بگذارد. به همین دلیل شما باید این نقایص را شناسایی و پوشش دهی کنید. همان طور که در قسمت قبل ذکر شد وجود گپ در بخش کفپوش و دیوار ها عملاً ظاهر محیط را تخریب می کند. اگرچه این نوع معایب بسیار کوچک هستند اما در منازل لوکس و مجلل که دارای یک دکوراسیون خیره کننده می باشند کوچک ترین نقص ساختاری می تواند تبدیل به بزرگترین امتیاز منفی برای چنین سازه هایی باشد. به همین دلیل قرنیز دیوار به جهت آنکه در طرح های مختلفی عرضه می شوند می‌توانند نمای داخلی ساختمان را به مراتب ارتقا دهد.

انواع قرنیز PVC

قرنیز PVC توپر:

قرنیز  PVC توپر که نام دیگر آن قرنیز پلی استایرن می باشد، پس از نصب ظاهری شبیه به قرنیزهای MDF و چوبی دارد، با این تفاوت که کمی براق تر و درخشنده تر است. از مزایای این نوع قرنیز می توان به قابل شستشو بودن، عدم ایجاد گرد و غبار ناشی از برشکاری در هنگام نصب، عدم پریدگی و آسیب دیدن گوشه ها پس از نصب، اشاره کرد. طول هر شاخه از این نوع قرنیز و متعلقات 2.80  تا  3 متر و ضخامت آن 5 یا 8 میلی متر است.

یکی از پرطرفدار ترین رنگ های قرنیز پی وی سی، رنگ سفید یکدست و بدون رگه آن است که شاید در کمتر جائی ارائه شود، اما در شرکت ویستا افرند، در هر 3 اندازه 7، 9 و 11 سانتی قابل ارائه است.

قرنیز PVC تو خالی (داکتی):

این نوع قرنیز دارای فضای خالی در قسمت پشت می باشد که معمولا برای عبور دادن انواع سیم و کابل کاربرد دارد و شیوه نصب آن نیز متفاوت است؛ به این صورت که ابتدا شاسی پشت قرنیز روی دیوار نصب و سپس قسمت اصلی قرنیز با فشار روی شاسی سوار می شود. قرنیز ها مجددا به راحتی قابل جدا شدن می باشند و در صورت نیاز می توان آن ها را از شاسی جدا کرد و پس از عبور سیم یا کابل جدید، مجددا در جای خود نصب کرد. تفاوت دیگری که قرنیز های پی وی سی تو خالی با سایر قرنیز ها دارند در نحوه اتصالات آن ها در گوشه ها و محل های فارسی بر می باشد که با یک قطعه زانویی مانند به هم متصل می شوند.

این نوع قرنیز ها در ساختمان های لوکس امروزی بسیار پرطرفدار می باشند و در شرکت ویستا افرند نوع داکتی با داشتن 3 قسمت برای عبور داکت در انواع رنگ بندی بسیار متنوع موجود می باشد.

شرکت ویستا افرند-فروش و نصب قرنیز پی وی سی PVC دیوار

نکته مهم اینکه رنگ های بسیار پر طرفدار *سفید و مشکی* و همچنین رنگ های بسیار متنوع طرح چوب

و سایر رنگ ها نیز روی انواع 7 یا 9 سانتی قرنیز داکتی قابل تولید بوده که نیاز بسیاری از مشتریان امروزی

به دلیل نوع طراحی و استفاده کاربردی تر قرنیز در ساختمان های امروزی است.

هدایت و پشتیبانی سیم های برق از طریق قرنیز پی وی سی دیوار

هر ساختمانی در بخش داخلی خود قطعاً نیاز به یکسری سیم های حامل جریان برق دارد این سیم ها می توانند. از مسیرهای مختلفی در سازه جابجا شوند که از جمله آن ها می توان به سقف کاذب، لوله های خرطومی در بخش داخلی دیوار ها و همچنین قرنیز پی وی سی اشاره کرد. البته برای هدایت سیم ها در ناحیه قرنیز دیوار لازم است. که از قرنیز پی وی سی توخالی استفاده کنید تا فضای کافی برای گنجایش سیم ها وجود داشته باشد. در چنین شرایطی سیم های برق بدون آن که قابل رویت باشند در زیر قرنیز دیوار هدایت می‌شوند. با این کار عملاً از پراکندگی و بی نظمی سیم‌ های برق جلوگیری می کنید. و می توانید عملیات برق رسانی را در بهترین حالت ممکن در بخش داخلی ساختمان اجرا کنید.

جنس pvc قرنیز دیوار چه مزیت هایی دارد؟

همان طور که می دانید قرنیز دیوار از متریال های مختلفی ساخته می شود که می توان به جنس پلیمری یا pvc، چوبی و یا حتی فلزی اشاره کرد. هر کدام از این ها مزیت های خاص خود را دارد اما در مورد قرنیز پی وی سی باید یادآور شویم که این قطعات قابلیت برش آسان تری نسبت به سایر قرنیز ها دارند. شما می توانید آن ها را با استفاده از یک سری کاتر و با کم ترین اعمال نیرو، برش های مختلفی را تحت زوایای گوناگون ایجاد کنید. در ادامه به صورت موردی هر کدام از این مزیت ها را توضیح خواهیم داد.

دوام و استحکام بالای قرنیز پی وی سی دیوار

جنس و متریال pvc جزو عناصر پلیمری کاملاً شناخته شده می باشد. این مواد علی رغم جنس غیر فلزی و یا غیر چوبی خود از استحکام و دوام بسیار بالایی برخوردار هستند. قرنیز پی وی سی دیوار در طولانی مدت دچار خشکی ساختاری و شکنندگی نمی شود. علاوه بر این ساختار آن ها به گونه‌ ای شکل گرفته است که خاصیت ضربه پذیری نیز دارد. البته این بدان معنا نیست که کاملاً در برابر ضربات فیزیکی مقاوم هستند. اما تا یک حد بسیار زیادی می تواند ساختار خود را در مقابل تنش های محیطی حفظ کنند. به طور کلی مقاومت و استحکام بالا باعث می شود تا هزینه های تعمیر و نگهداری شما به مراتب کاهش یابد. در نتیجه با یکبار خرید و نصب این قطعات پایداری آن ها تا چندین سال تضمین می باشد.

دوام و استحکام بالای قرنیز پی وی سی دیوار

ضد آب بودن قرنیز پی وی سی دیوار

یکی از نکات بسیار مهمی که در مورد قرنیز دیوار خصوصاً نوع پی وی سی آن صادق است ضد آب بودن آن ها می باشد. جنس پلیمری این نوع از قطعات سازگاری کامل با محیط های با رطوبت بالا را دارد. به همین دلیل در نقاطی از یک سازه که در معرض رطوبت بالا قرار دارند می توانید از این قرنیز ها استفاده کنید. همانطور که می دانید رطوبت یک نوع تنش آسیب زننده محیط می باشد که به صورت آنی روی قطعات تاثیر نمی گذارد. در واقع اثر مخرب آن ها در طولانی مدت مشخص میشود. به طور مثال زمانی که یک قطعه در مجاورت رطوبت به صورت مستمر قرار می گیرد ممکن است دچار تغییر رنگ و یا تخریب ساختاری شود. اما قرنیز پی وی سی دیوار به واسطه پلیمر خاص خود نمی تواند در مقابل رطوبت آسیب پذیر باشد.

عدم نیاز به پوشش محافظ در قرنیز پی وی سی دیوار

بسیاری از قرنیز های چوبی مانند قرنیز ام دی اف دارای یکسری پوشش های محافظ هستند. این پوشش ها می تواند به صورت رنگ و یا عملیات‌ های پرداخت کاری باشد. این در حالی است که در قرنیز پی وی سی دیوار از هیچ نوع ماده محافظت کننده استفاده نمی شود چرا که آنها ذاتاً ضد آب و جنس پلیمری آن ها می‌تواند در مقابل رطوبت مقاوم باشد. معمولا نفوذ رطوبت به عناصر چوبی در نبود پوشش های محافظ مشکل ساز خواهد بود. موقعیت به کارگیری قرنیز بسیار با اهمیت می باشد، اصولاً در محیط های با درجه رطوبت بالا به شما پیشنهاد نمی شود که از قرنیز چوبی ام دی اف استفاده کنید. زیرا ساختار این قطعات به صورت یک بافت الیافی می باشد که نفوذ هر گونه سیال در آن باعث از رده خارج شدن آن ها می شود.

تنوع بالای رنگ قرنیز پی وی سی دیوار

قرنیز دیوار در رنگ های بسیار متنوع قابل طراحی و ساخت هستند. به همین دلیل اگر در محیط منزل خود احساس می کنید که نیاز به یک رنگ خاص دارید تا بتوانید دکوراسیون منزل را حفظ کنید باید بگوییم که طیف رنگ بندی های مختلف در مقابل شما قرار دارد. شما میتوانید این قرنیز ها را از ۱۰ تا ۱۲ رنگ متنوع انتخاب کنید. این طیف گسترده رنگ باعث می شود تا قرنیز دیوار پاسخگویی هر نوع ذوق و سلیقه ای باشد. اگر فکر می کنید که در منزل خود رنگ چوب جلوه بهتری دارد. و اکثر وسایل دکوری شما نیز از همین جنس است می‌توانید از قرنیزه طرح‌ چوب نیز استفاده کنید. در این صورت شما نه تنها هزینه کمتری را پرداخت کرده اید بلکه یک قرنیز با نمای چوب را نیز در منزل خود به کار گرفته اید.

تنوع بالای رنگ قرنیز پی وی سی دیوار

عملیات نصب بسیار سهل و آسان

قرنیز دیوار pvc مراحل نصب چندان پیچیده ای روی دیوار ها ندارند. به همین دلیل اگر قصد استفاده از این قرنیز ها را در یک مجموعه بسیار وسیع و گسترده را دارید. قطعاً در یک زمان کوتاه می توانید تمام قرنیز های مورد نیاز در یک منزل مسکونی یا تجاری و یا هر محیط دیگر را نصب کنید. بنابراین مهم‌ترین مزیت آن ها قابلیت اجرای سریع روی سازه می باشد. برش هایی که ممکن است در برخی مواقع روی قرنیز دیوار pvc اجرا کنیم به راحتی قابل انجام است و نیاز به هیچ گونه تجهیزات مکانیکی خاصی نیست. تمامی زوایا مانند ۴۵ درجه و همچنین ۹۰ درجه که معمولاً روی قرنیز دیوار pvc اعمال می شود به راحتی توسط یک برش ساده قابل اجرا می باشد. لذا هیچ گونه ناهمواری در گوشه های دیوار و محل تلاقی دو قرنیز به واسطه برش های متعدد ایجاد نخواهد شد.

قابلیت تعمیر و نگهداری آسان

در مورد قرنیز دیوار pvc نکته مهمی که وجود دارد این است که نباید تحت اعمال نیروهای شدید و کوبنده قرار گیرد. در واقع جنس پلیمری این قطعات آنچنان نمی تواند ضربات شدید را تحمل کند. از طرفی اگر به هر نحوی در هر نقطه‌ ای از قرنیز شکستگی و یا ترک به وجود آید. این فرصت ایده آل برای شما مهیا می باشد. که بتوانید آن نقطه مورد نظر را برش دهید و مجدداً با یک قرنیز دیگر طبق ابعاد برش داده شده جایگزین کنید. عموما در زمان های طولانی آسیب‌ پذیری قرنیز دیوار pvc به مراتب پایین تر از دیگر قطعات با زمینه کاری مشابه می باشد. در واقع با خرید این جنس از قرنیز نه تنها هزینه پایین تری را صرف کرده اید. بلکه در دوره‌ های زمانی بعدی نیز هزینه های مرتبط با تعمیر و یا نگهداری آن ها را نیز کاملاً حذف کرده‌اید.

قیمت متعادل قرنیز pvc دیوار

اصولاً قیمت نهایی قرنیز دیوار بر اساس جنس و متریال ساخت، ابعاد و اندازه ای که دارند و همچنین متراژ آن ها تعیین می شود. در مورد سایز کاملاً طبیعی است که هرچقدر ابعاد قطعه ضخیم تر و دارای ارتفاع بیشتر و همچنین متراژ بالاتر باشد. قیمت آن نیز به تبع ویژگی‌ های مذکور بیشتر شود. اما مهم ترین عاملی که قیمت این قطعات را دگرگون می کند جنس و متریال ساخت آن هاست. معمولاً قرنیز های با ساختار چوبی و یا فلزی به نسبت قرنیز پلیمری یا پی وی سی دارای قیمت بیشتری هستند. اما قرنیز دیوار pvc دارای قیمت بسیار متعادل در بازار هستند لذا مجموعه های تجاری و مسکونی که دارای زیربنا و متراژ بالا می باشند با تهیه این نوع قرنیز می توانند یک مدیریت بودجه ای صحیح را داشته باشند.

دارای ساختاری کاملا ایمن

قرنیز پی وی سی دیوار از مواد پلیمری مدرن و کاملا ایمن ساخته شده اند. پیکربندی بسیار منعطفی دارند و نمی توانند تحت برخورد های ناگهانی آسیب زننده باشند. ظاهر پاکیزه و زیبای آن ها در طولانی مدت به آن صورت کاسته نخواهد شد که در نوع خود یک مزیت فوق‌العاده عالی می باشد.

قرنیز پی وی سی PVC سفید

نمونه قرنیز 9 و 11 سانتی

قرنیز داکتی pvc

قرنیز پی وی سی داکتی در شاخه های به طول 2/80 متر در اندازه های 7 و 9 سانتی و با انواع رنگ قابل تولید است.

مشاهده کد رنگ های قابل تولید قرنیز داکتی

همه کد رنگ های لینک بالا همرنگ با کفپوش مربوطه قابل تولید و ست کردن باهم می باشد. و همانطور که مشاهده کردید خاص ترین رنگ های قرنیز قابل تولید و ارائه است.

لازم به ذکر است قیمت قرنیز های پی وی سی ساده و طرح ورساچه با هم متفاوت می باشند.

برای مشاهده قیمت به لیست قیمت قرنیز مراجعه نمایید.

رنگ قرنیز با توجه به رنگ کفپوش موجود، معمولا با 2 یا 3 درجه اختلاف رنگ انتخاب می شود.

اما گاهی اوقات با توجه به طراحی انجام شده و یا سلیقه مخاطب، به کار بردن رنگ هایی کاملا متضاد مانند قرنیز سفید با کفپوش طرح چوب نیز، نمایی کاملا متفاوت و جذاب ایجاد می کند.

*شرکت دکوراسیون داخلی ویستا افرند، نماینده و عاملیت فروش مرکزی انواع قرنیز پی وی سی و ام دی اف در تهران آماده ارائه خدمات فروش و نصب می باشد.*

خدمات ویستا افرند

مشاوره، خرید و نصب انواع قرنیز پی وی سی PVC از شرکت ویستا افرند

به منظور سرویس دهی بهتر به مشتریان، بازدید از محل پروژه و اندازه گیری دقیق، رایگان انجام می شود. به جهت صرفه جویی در هزینه و زمان مشتریان، سمپل در محل ارائه و برآورد اولیه قیمت، انجام می شود.

کارشناسان شرکت در مدت اجرای پروژه، مشاوره، نظارت و همراهی خود را از مشتریان، دریغ نخواهند کرد. نصب توسط اکیپ نصاب حرفه ای و در کوتاه ترین و متناسب ترین زمان پیشنهادی کارفرما، انجام می شود. انواع قرنیز با کیفیت، زیر قیمت بازار در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت،ارسال به سراسر نقاط ایران انجام می پذیرد.

شرکت ویستا افرند با تهیه قرنیزهای کاملا استاندارد و مرغوب همواره آمادگی لازم را دارد تا پاسخگوی نیاز پروژه های گسترده باشد. تنوع سایز، انواع متریال ساخت و از همه مهمتر ارائه با کیفیت ترین عملیات نصب و اجرا از جمله امتیازات ارزنده این مجموعه می باشد. مشتریان گرامی می توانند با تماس با شرکت ضمن دریافت اطلاعات جامع و کافی از محصولات و همچنین دریافت مشاوره تخصصی، نسبت به خرید خود اقدام کنند.

 

 

قیمت قرنیز ها چقدر است؟

قرنیز ها در محیط های تجاری، منازل و … مورد استفاده قرار می گیرند. هدف اصلی از نصب قرنیز محافظت از دیوار، پوشاندن فضاهای خالی از کفپوش و … است. قرنیز ها مدل های متفاوت و طرح های بی نظیر بسیاری دارند. قیمت قرنیز ها بستگی به همین طرح ها، اندازه و جنس دارد. شما برای دریافت اطلاعات دقیق تر می توانید با شماره 88430356-021 تماس بگیرید.

بهترین نوع قرنیز کدام است؟

انتخاب قرنیز مطابق سلیقه و سبک های دکوراسیونی انتخاب می شوند. اما بهترین قرنیز برای دیوار ها پی وی سی یا پلی استایرن است. این قرنیز تنوع طرح و رنگ، قابلیت شستشو، منعطف بودن و مقاومت در برابر حرارت و لکه از ویژگی های بارز آن است. قرنیز، در معماری، برآمدگی تزیین شده در بالای دیوار که برای محافظت از چهره دیوار یا تزیین و تکمیل پیش امدگی ها ایجاد می شود. این اصطلاح همچنین برای هر عنصر برجسته ای که یک ویژگی معماری را پوشش می دهد، مانند یک درگاه، استفاده می شود.

فروش و نصب انواع قرنیز پی وی سی و ام دی اف

قرنیز در صنعت ساختمان، ابزاری ﺍز سنگ، چوب یا پی وی سی  که در پایین دیوﺍر ها نصب می‌شود و نسبت به دیوار برجسته تر بوده و یکی از وظایف آن جلوگیری از آسیب به دیوار و برخورد مستقیم آب و مواد دیگر با دیوار است .

این قرنیزها عموما در 2 اندازه اصلی با ارتفاع 7 سانتی متر و 9 سانتی متر تولید می شوند، اما در طراحی دکوراسیون ، امروزه قرنیزهای 11 و 15 و حتی 20 سانتی متری نیز بطور اختصاصی تولید و نصب می شوند که ظاهر بسیار متفاوتی به فضا می بخشند.

قرنیزهای 9 سانتی متری بلندتر معمولا به صورت توپر و با ضخامت 16 میلی متر تولید می شوند و قرنیزهای 7 سانتی متری بیشتر با ضخامت 8 میلی متر تولید می شوند.

قیمت قرنیز

قرنیز یکی از عوامل مهم در صنعت زیبا سازی دکوراسیون است که برای تهیه آن می توانید عوامل موثر بر قیمت قرنیز را درزیر ببینید تا انتخاب آسان تری داشته باشید.

1. تقاضا و عرضه: اگر تقاضا بیشتر از عرضه باشد، قیمت آن افزایش می‌یابد و برعکس.

2. محل تولید: قرنیز‌هایی که در مناطقی با هزینه تولید بالاتر تولید می‌شوند، قیمت بیشتری دارند.

3. کیفیت مواد اولیه: استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا می‌تواند قیمت قرنیز را افزایش دهد.

4. طراحی و نوع قرنیز: قرنیز‌هایی با طرح‌های خاص و متفاوت قیمت بیشتری دارند.

5. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل از محل تولید به بازار مصرف نیز می‌تواند بر قیمت آن تأثیر بگذارد.

6. شرایط بازار: شرایط بازار مثل رقابت، اقتصاد، تورم و تحریم‌های اقتصادی نیز می‌توانند بر قیمت تأثیرگذار باشند.

کاربردهای قرنیز:

قرنیز دیوار عبارت است از یک نوار چوبی یا PVC که اغلب در سطحی بالاتر و یا پایین تر دیوارها قرار می‌گیرد. کاربردهای متنوعی برای قرنیز دیوار وجود دارد که شامل موارد زیر می‌شود:
1- زیبایی‌بخشی: قرنیز دیوار می‌تواند جزئی از تزئینات و دکوراسیون داخلی یا خارجی منزل شما باشد. طرح و رنگ قرنیز دیوار می‌تواند به ظاهری زیبا و جذاب به دیوارها کمک کند.
2- محافظت: قرنیز دیوار می‌تواند به عنوان یک پوشش محافظتی بر روی لبه‌ها و گوشه‌های دیوارها قرار گیرد. این کار می‌تواند از خرابی و صدمه دیوارها در مواقع برخورد با اشیاء جلوگیری کند.
3- مخفی‌کننده سیم‌ها و لوله‌ها: قرنیز دیوار می‌تواند استفاده شود تا سیم‌ها و لوله‌های برقی و گازی درون دیوار را مخفی نگه دارد و به آنها زیبایی بخشد.
4- جهت‌دهی: قرنیز دیوار می‌تواند به عنوان یک علامت جهت‌دهی مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال، می‌توان از قرنیز دیوار استفاده کرد تا به صورت واضح خط حد جایی را نشان دهد، مثلاً جایی که دیوار با کف زمین ملاقات می‌کند.

نحوه انتخاب رنگ قرنیز

انتخاب قرنیز به چند روش صورت می‌گیرد. این روش‌ها عبارتند از:
۱. انتخاب بر اساس طرح و موضوع دکوراسیون داخلی: در این روش، قرنیز مورد نظر بر اساس طرح و موضوع کلی دکوراسیون داخلی اتاق انتخاب می‌شود. می‌توانید قرنیزی را که به طرح و سبک دیگر قسمت‌های دکوراسیون داخلی اتاق سازگاری دارد، انتخاب کنید.
۲. انتخاب بر اساس سایز و ارتفاع اتاق: در این روش، بر اساس سایز و ارتفاع اتاق انتخاب می‌شود. در اتاق‌های بزرگ با سقف بلند می‌توانید قرنیزهای بزرگتر و با جزئیات بیشتر انتخاب کنید. در اتاق‌های کوچک با سقف پایین، قرنیزهای کوچکتر و ساده‌تر مناسبتر خواهند بود.
۳. انتخاب بر اساس سبک معماری: در این روش، بر اساس سبک معماری اتاق و ساختمان انتخاب می‌شود. مثلاً در ساختمان‌های کلاسیک و با سبک تاریخی، قرنیزهای با جزئیات زیاد و پیچیده مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ساختمان‌های مدرن و ساده، قرنیزهای ساده و کم جزئیات مورد ترجیح قرار می‌گیرند.
۴. انتخاب بر اساس سلیقه شخصی: می‌توانید قرنیز مورد نظر خود را بر اساس سلیقه شخصی و دلایل شخصی خود انتخاب کنید. ممکن است یک سبک خاص یا مدرن برای شما جذاب باشد و باقی اتاق را هماهنگ می‌کند. دراین روش، هیچ قاعده محدودی وجود ندارد و شما می‌توانید بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید.

انواع قرنیز

قرنیزها در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند. اندازه قرنیز داخلی به اندازه اتاق بستگی دارد و سبک بیشتر بر اساس موضوع، دوره یا زیبایی شناسی سایر قالب های خانه خواهد بود.

 • سنگی
 •  چوبی
 • پی وی سیPVC  تو پر
 • پی وی سی PVC  تو خالی
 • ام دی اف (MDF)

*شرکت دکوراسیون داخلی ویستا افرند، نماینده و عاملیت فروش مرکزی انواع قرنیز پی وی سی و ام دی اف در تهران، آماده ارائه خدمات فروش و نصب می باشد.*

انواع قرنیز ها براساس سبک

قرنیزها بر اساس سبک متفاوتی میتوانند تقسیم بندی شوند. برخی از انواع قرنیزها عبارتند از:
1- ساده یا کلاسیک: این نوع قرنیزها از طرح های ساده و کلاسیک تشکیل شده اند که شامل کاشیهای مربع یا مستطیلی با حاشیه هم سطح است.
2- دانتل: این سبک از قرنیزها دارای طرحی هستند که شامل ستون های بلند و دقیق است که با دندانه های کوچک یا بزرگ تزیین شده اند.
3- گرچه ای: این سبک قرنیزها دارای طرحی هستند که شامل گرچه های استوانه ای یا مدور است که به شکل دو طرفه در دو طرف قرار دارند و به صورت منحنی تزئین شده اند.
4-  مدرن: این نوع قرنیزها طرح های هندسی و منحنی را ترکیب میکنند و از طرح های ساده و خطوط تمیز استفاده میکنند.
5- ادواری: این نوع قرنیزها شامل طرح های درهم بافته و پیچیده است که از حلقه ها ، تاج ها و تزئینات یونانی الهام گرفته اند.

چرا نصب قرنیز مدرن در نمای داخلی اهمیت دارد؟

نصب قرنیز مدرن در نمای داخلی اهمیت دارد به دلایل زیر:

1. زیبایی و ظاهر: قرنیز‌های مدرن می‌توانند به طراحی و زیبایی نمای داخلی کمک کنند. آن‌ها می‌توانند جلوه‌ای زیبا و زنده به دیوارها و سقف‌ها اضافه کنند و به اتاق یا فضای داخلی شما طراوت و تازگی ببخشند.

2. افزایش ارزش: نصب این دیوارپوش مدرن می‌تواند ارزش نمای داخلی منزل یا فضای تجاری را افزایش دهد. زیرا این نوع قرنیز‌ها به دکوراسیون و ظاهر فضا ارزش افزوده می‌دهند.

3. تعمیر و تزئین: قرنیز‌های مدرن می‌توانند به تعمیرات و تزئینات دیوار و سقف کمک کنند. آن‌ها می‌توانند اتصالات و انتهای پنل‌ها و سقف‌ها را پوشش دهند و از زیبایی آن‌ها بهره ببرند.

4. انطباق با سبک مدرن: اگر شما به دنبال ایجاد یک فضای داخلی با سبک مدرن هستید، قرنیز‌های مدرن می‌توانند به شما کمک کنند تا این سبک را در داخل فضا به وضوح نشان دهید.

به طور کلی، نصب قرنیز مدرن در نمای داخلی می‌تواند به زیبایی، ارزش افزوده و تزئینات فضا کمک کند و باعث ایجاد یک فضای داخلی زیبا و جذاب شود.

خدمات ویستا افرند:

به منظور سرویس دهی بهتر به مشتریان، بازدید از محل پروژه و اندازه گیری دقیق، رایگان انجام می شود.

به جهت صرفه جویی در هزینه و زمان مشتریان، سمپل در محل ارائه و برآورد اولیه قیمت، انجام می شود.

کارشناسان شرکت در مدت اجرای پروژه، مشاوره، نظارت و همراهی خود را از مشتریان، دریغ نخواهند کرد.

نصب توسط اکیپ نصاب حرفه ای و در کوتاه ترین و متناسب ترین زمان پیشنهادی کارفرما، انجام می شود.

انواع قرنیز با کیفیت، زیر قیمت بازار در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت،ارسال به سراسر نقاط ایران انجام می پذیرد.

برای گرفتن لیست قیمت همکار و مصرف کنندگان، هماهنگی بازدید و مشاوره لطفا با ما تماس بگیرید.

شما می توانید از طریق کانال تلگرام ویستا افرند  با ما همراه باشید.

 

فیلم کامل معرفی قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن

نمونه های اجرا شده

دیوارپوش و قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن هوم لوکس HOME LUX

مشاهده کد رنگ های دیوارپوش و قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن هوم لوکس HOME LUX کلیه ابزار و پروفیل (اسکوتی – تسمه – میت – نبشی – گلویی – زیر گلویی) همرنگ قرنیز انتخابی ارائه می شوند. ⇓ دیوارپوش 10 سانتی دیوارپوش 20 سانتی قرنیز 9 سانتی قرنیز 10 سانتی قرنیز 12 سانتی قرنیز…

قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن بهینا BEHINA

مشاهده کد رنگ های قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن بهینا BEHINA کلیه ابزار و پروفیل (اسکوتی – نبشی – قاب – گلویی – زیر گلویی) همرنگ قرنیز انتخابی ارائه می شوند. ⇓  

قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن

ابزار دکوراتیو پلی استایرن

قرنیز و ابزار ها از جنس های مختلفی ساخته می شوند مثلا ابزار دکوراتیو پلی استایرن و قرنیز که یک متریال پر مصرف و محبوب در دکوراتیو منزل می باشد، از یک نوع پلیمر مصنوعی که به آن پلاستیک فشرده هم می گویند ساخته می شوند که دوام و انعطاف پذیری خیلی بیشتری از قرنیز های پی وی سی pvc دارند البته قرنیز های دکوراتیو پلی استایرن یک امتیاز مثبت نسبت به قرنیز های pvc دارند و آن هم این است که قرنیز های پی استایرن توپر هستند ولی قرنیز های پی وی سی توخالی هستند و توپر بودن قرنیز های پلی استایرن باعث مقاومت بیشتر آن ها می شود.

قرنیز ها در قسمت پایین دیوار ها نصب می شوند و استفاده کردن از این قرنیز ها نمایی بسیار لوکس و زیبا را در محیط مورد نظر ایجاد خواهند کرد و جنس آن ها بیشتر از پلی استایرن، پی وی سی pvc ، ام دی اف mdf ، چوب طبیعی، سنگ و… می باشد و هر کدام از آن ها را می توان با توجه به رنگ پوشش کف، رنگ دیوار ها و یا نوع طراحی دکوراسیون در محیط های مختلف اجرا کرد.

از نظر رنگ و طرح تنوع بسیار گسترده ای برای آن ها وجود دارد مثلا از انواع قرنیز های ساده با رنگ های سفید، مشکی، طوسی، فندوقی و… تا انواع قرنیز های طرح دار مانند طرح ورساچه، طرح چوب، طرح سنگ و… موجود است و هر کدام از این رنگ و طرح ها طرفداران خاص خود را دارند. یک نکته جالب وجود و آن هم این است که طرح ورساچه فقط روی قرنیز های پلی استایرن و قرنیز های پی وی سی pvc اجرا می شوند.

 

شرکت ویستا افرند-فروش و نصب انواع قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن

 

قیمت قرنیز

از نظر قیمت قرنیز و ابزار های دکوراتیو پلی استایرن گران تر از سایر مدل های قرنیز هستند و دلیل گرانی آن ها به دلیل داشتن روکش مرغوب چند لایه و برجسته و داشتن مواد پلی استایرن و توپر بودن است همچنین طول عمر آن ها بسیار مفید است و مقاومت بسیار زیادی در مقابل آسیب های محیطی دارند. ولی در حالت کلی قیمت قرنیز ها به برند تولید کننده، رنگ، طرح، ابعاد، کیفیت و یا حتی نوسانات ارزی بستگی دارد.

قرنیز ها از کف زمین تا یک متر ارتفاع به سمت بالا نصب و اجرا می شوند. در گذشته هم از قرنیز ها استفاده می شد مثلا اگر بنا های تاریخی و قدیمی را مشاهده کنید خواهید دید که در معماری آن ها از قرنیز ها استفاده شده است. رنگ، طرح و مدل متریالی که برای ساخت قرنیز ها استفاده می شود در هر دوره ای متفاوت است. مثلا در برخی از ساختمان ها از قرنیز های سنگی استفاده شده است که وزن زیادی دارند و سنگین هستند و احتمال شکستن آن ها وجود دارد و نصب کردن آن ها کمی دشوار تر است.

از دیگر مزایای قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن می توان به انعطاف پذیری بالای آن اشاره کرد که این انعطاف پذیری باعث می شود تا بتوانید قرنیز را در هر انحنایی نصب و اجرا کنید. قرنیز و ابزار های دکوراتیو پلی استایرن آنتی باکتریال هستند و با محیط زیست هم سازگار هستند و به راحتی قابل بازیافت شدن هستند.

 

شرکت ویستا افرند-فروش و نصب انواع قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن

 

مراحل نصب کردن قرنیز و ابزار های دکوراتیو پلی استایرن بسیار ساده و آسان می باشد و می توان آن ها را به راحتی برش داد و با چسب های مخصوص در کم ترین زمان ممکن در محیط مورد نظر نصب کرد و همچنین آن ها بسیار سبک هستند و وزن کمی دارند و به راحتی می توان آن ها را جا به جا کرد که باعث محبوبیت قرنیز ها می شود.

برای نصب کردن قرنیز و ابزار ها از سه روش زیر استفاده می شود:

در روش اول شما می توانید قرنیز ها را با منگنه کوب به دیوار مورد نظر منگنه کنید. روش دوم با استفاده از میخ بادی می توانید قرنیز ها را بر روی دیوار نصب کنید. در روش سوم شما می توانید با استفاده از چسب های مخصوص قرنیز ها را به دیوار بچسبانید و از چسب باید به اندازه کافی استفاده شود به دلیل این که اگر مقدار استفاده شده کم باشد قرنیز ها بعد از مدتی از روی دیوار ها کنده و جدا می شوند.

خصوص رنگ قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن از رنگ های مخصوص استفاده می شود و رنگ ها با استفاده از حرارت زیاد روی سطح قرنیز ها قرار می گیرند و ثابت هستند البته رنگ قرنیز ها معمولا یک یا چند درجه تیره تر از رنگ پوشش کف محیط مورد نظر انتخاب می شوند و ضد آب و رطوبت هستند و در اثر برخورد آب بر خلاف قرنیز های ام دی اف mdf هیچ مشکلی برای آن ها پیش نمی آید و به همین دلیل قابل شست و شو هستند و نگهداری و نظافت از آن ها آسان است.

 

"شرکت

 

مزایای استفاده از قرنیز

 • ضد آب و رطوبت
 • وزن کم و سبک
 • مقاومت بالا در برابر فشار و ضربه
 • آنتی باکتریال و ضد باکتری
 • انعطاف پذیری بالا
 • تنوع زیاد در رنگ و طرح
 • نصب آسان در کم ترین زمان
 • ضد خط و خش
 • مقاوم در برابر حرارت
 • سازگار با محیط زیست
 • قابل شست و شو
 • طول عمر بالا
 • حمل و نقل آسان

 

شرکت ویستا افرند-فروش و نصب انواع قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن

در نهایت …

اگر قصد خرید دیوارپوش های دکوراتیو پلی استایرن را دارید. و می خواهید عملیات نصب و اجرای استاندارد توسط تکنسین‌ های همان مرکز خرید برای شما انجام شود شرکت ویستا افرند را انتخاب کنید. این مجموعه علاوه بر عرضه محصولات با کیفیت، در کنار آن خدمات نصب و اجرا را نیز در برنامه خود دارد. به همین دلیل دیگر لازم نیست پس از خرید دیوارپوش های خود نگران نصب قطعات روی سازه باشید. شرکت ویستا افرند با معرفی با تجربه ترین و همچنین مجرب ترین تکنسین‌ های نصب این اطمینان را به شما می دهد. که نتیجه بسیار راضی کننده ای را شاهد خواهید بود. جهت اخذ مشاوره و استفاده از خدمات با ما در ارتباط باشید.

شرکت ویستا افرند-فروش و نصب انواع قرنیز و ابزار دکوراتیو پلی استایرن

 

پروژه های قرنیز و ابزار سازمانی

مشاهده پروژه های مربوط به شرکت ها و سازمان ها

برای مشاهده عکس های بیشتر روی صفحات زیر کلیک کنید

پروژه فروش و نصب قرنیز پی وی سی شرکت مکعب زرد خیال

پروژه فروش و نصب قرنیز پی وی سی شرکت مکعب زرد خیال مشخصات پروژه نام شرکت مکعب زرد خیال محل انجام پروژه تهران – خیابان فاطمی سال انجام پروژه 1401 نوع پروژه پروژه فروش و نصب قرنیز ام دی اف سفید متراژ / تعداد 126 متر طول مشاهده عکس های پروژه ⇓

پروژه فروش و نصب قرنیز ام دی اف سفارت قطر

پروژه فروش و نصب قرنیز ام دی اف سفارت قطر مشخصات پروژه نام سفارت قطر محل انجام پروژه تهران – خیابان جردن سال انجام پروژه 1401 نوع پروژه پروژه فروش و نصب قرنیز ام دی اف 24 سانتی متری متراژ / تعداد – مشاهده عکس های پروژه ⇓

پروژه فروش و نصب قرنیز پی وی سی شرکت فرهنگی هنری تبیان نور

پروژه فروش و نصب قرنیز پی وی سی شرکت فرهنگی هنری تبیان نور مشخصات پروژه نام شرکت فرهنگی هنری تبیان نور محل انجام پروژه تهران – خیابان نادری سال انجام پروژه 1399 نوع پروژه پروژه فروش و نصب قرنیز پی وی سی متراژ / تعداد متراژ 170 متر طول     مشاهده عکس های پروژه…

پروژه فروش و نصب کفپوش مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهر سازی

پروژه فروش و نصب کفپوش مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهر سازی مشخصات پروژه نام مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهر سازی محل انجام پروژه تهران – شیخ فضل الله سال انجام پروژه 1399 نوع پروژه پروژه فروش و نصب کفپوش ال وی تی 5 میل کلیک دار و قرنیز پی وی سی…

پروژه فروش و نصب قرنیز شرکت سازه و ساختمان ایرانیان

پروژه فروش و نصب قرنیز شرکت سازه و ساختمان ایرانیان مشخصات پروژه نام شرکت سازه و ساختمان ایرانیان محل انجام پروژه تهران – جاده مخصوص کرج سال انجام پروژه 1399 نوع پروژه پروژه فروش و نصب قرنیز ام دی اف 9 سانتی متراژ / تعداد متراژ 800 متر     مشاهده عکس های پروژه ⇓

پروژه فروش و نصب قرنیز پی وی سی فروشگاه پاندورا

پروژه فروش و نصب قرنیز پی وی سی فروشگاه پاندورا مشخصات پروژه نام فروشگاه کیف و کفش پاندورا محل انجام پروژه تهران – ایران مال سال انجام پروژه 1399 نوع پروژه پروژه فروش و نصب قرنیز پی وی سی متراژ / تعداد متراژ 120 متر طول     مشاهده عکس های پروژه ⇓

پروژه فروش و نصب قرنیز پی وی سی مجموعه فرهنگی ورزشی امام خمینی

پروژه فروش و نصب قرنیز پی وی سی مجموعه فرهنگی ورزشی امام خمینی مشخصات پروژه نام مجموعه فرهنگی ورزشی امام خمینی محل انجام پروژه لواسان سال انجام پروژه 1400 نوع پروژه پروژه فروش و نصب قرنیز پی وی سی فندقی متراژ / تعداد متراژ 90 متر مربع     مشاهده عکس های پروژه ⇓

پروژه های قرنیز و ابزار شخصی

مشاهده پروژه های مربوط به اشخاص

برای مشاهده عکس های بیشتر روی صفحات زیر کلیک کنید

 

لیست قیمت قرنیز

 

به دلیل نوسانات قیمت، لیست قیمت ها بصورت هفتگی به روز رسانی می شوند، لذا خواهشمند است به جهت قطعی نمودن خرید خود، حتما از مشاوره کارشناسان فروش ما بهره برده و استعلام قیمت به روز نیز داشته باشید.

برای بهره برداری از تخفیفات ویژه حتما با ما تماس بگیرید.

88430356 | 88435876 – 021

لیست قیمت قرنیز

محصولبرندنوع قرنیزضخامت (میلیمتر) طول هر شاخهارتفاعفروش هرشاخه (تومان)
قرنیز7cmآ س پروفیلپی وی سی 8 3 7 68.000
قرنیز9cmآ س پروفیلپی وی سی 8 3 9 78.000
قرنیز10cmآ س پروفیلپی وی سی 8 3 10 140,000
قرنیز11cmآ س پروفیلپی وی سی 8 3 11 تماس بگیرید
قرنیز15cmآ س پروفیلپی وی سی 8 3 15 تماس بگیرید
قرنیز10cm لوکسایساتیسپی وی سی 16 3 10 205,000
قرنیز بازسازی-پی وی سی 8 3 13 210,000
قرنیزpvc/10cm لوکس/ایساتیس سادهایساتیسپی وی سی 16 3 10 267.000
قرنیزpvc/10cm لوکس حاشیه دارایساتیسپی وی سی 16 3 10 267.000
قرنیز7cmآ س پروفیلام دی اف 16 3/66 7 99.000
قرنیز9cmآ س پروفیلام دی اف 16 3/66 9 115,000
قرنیز11cmآ س پروفیلام دی اف 16 3/66 11 135,000
قرنیز15cmآ س پروفیلام دی اف 16 2/8 15 165,000
قرنیز7cmکرونوگرینام دی اف 16 3/66 7 109,800
قرنیز9cmکرونوگرینام دی اف 16 3/66 9 131,500
قرنیز11cmکرونوگرینام دی اف 16