نمونه پروژه بازسازی ساختمان (اجرای درب و دیوار کاذب) خاتم الانبیاء

نمونه پروژه دکوراسیون و بازسازی ساختمان فروشگاه های شیرین عسل

نوسازی و بازسازی ساختمان، به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که هدف آن بهبود شرایط ساختمانی و ایجاد تغییراتی در ساختار فیزیکی ساختمان است. در بسیاری از موارد، نوسازی و بازسازی ساختمان، به منظور افزایش ارزش املاک و مستغلات، بهینه‌سازی قابلیت‌های ساختمانی، افزایش ایمنی، رفع عیوب و اشکال ویا به دنبال افزایش رفاه و کیفیت زندگی ساکنان صورت می‌گیرد.

برای انجام این فعالیت‌ها، از تخصص‌های مختلفی از جمله مهندسی عمران، معماری، برق، مکانیک، آب و فاضلاب و… استفاده می‌شود. در بسیاری از موارد، نیاز به اخذ مجوزهای مربوطه از سازمان‌ها و نهادهای مربوطه نیز وجود دارد. نوسازی و بازسازی ساختمان، در بسیاری از موارد، به عنوان راهکاری برای افزایش ارزش ساختمان و بهبود شرایط زندگی ساکنان، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ایجاد بافت سالم در بازسازی ساختمان و نصب قطعات

پیش از آنکه بخواهیم لوازم و قطعات مرتبط با نوسازی فضای داخلی را نصب کنیم ابتدا باید یک بافت سالم را بوجود آوریم. به عنوان مثال لوازمی همچون کاغذ دیواری، دیوارپوش‌ها، کفپوش‌ها، پارتیشن‌ها، درب و پنجره، کابینت و دیگر قطعات باید بر روی سطوح سالم نصب شوند. به بیان ساده تر باید بافت سالمی وجود داشته باشد که شما یک نصب تراز، هماهنگ و یکدست را در نتیجه کار ببینید.

این موضوع نه تنها برای پروژه های بازسازی ساختمان در داخل سازه بلکه برای بخش بیرونی آن نیز اهمیت دارد. در بخش خارج ساختمان شما اگر بخواهید به نصب سنگ نما یا حتی یک رنگ آمیزی ساده بپردازید حتما باید سطح کار بدون خوردگی، ترک های عمیق و کاملا محکم باشد. در اینجا ما دو نوع پروژه را پیش رو داریم. مرحله ای که مرتبط با اصلاح و ترمیم است و بعد از آن مرحله نصب و اجرای قطعات در پیش گرفته می‌شود. هر چقدر بافت سالم سازه پیش از نصب بهتر باشد به همان نسبت سرعت کار نیز افزایش می‌یابد و سرمایه شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

ایده پردازی در بازسازی ساختمان و جلوگیری از نماهای تکراری

ایده پردازی در بازسازی ساختمان و جلوگیری از نماهای تکراری

درخواست بازسازی ساختمان یک پروژه بسیار همه گیر و پر طرفدار است. هم برای منازل و هم ادارات و دیگر محیط های بسته قابلیت اجرا دارد. آنچه که همواره حائز اهمیت است پرهیز از اجرای نقشه‌ها و نماهای داخلی تکراری می‌باشد. تیمهای تخصصی حوزه دکوراسیون داخلی به دلیل پروژه های بسیار زیادی که انجام داده اند احتمال دارد در نوسازی هایی مانند نصب کابینت و دیگر المان های موجود در محیط یک نمای تکراری را بوجود آورند.

این موضوع خصوصا در ادارات و مجموعه های کاری به شدت رایج است. لذا کارفرمایان در چنین شرایطی باید آن ذهنیت و ایده ای که در ذهن دارند را به مجریان ارائه دهند تا حداقل بتوان براساس ایده پردازی هایی که کاربردی و قابل اجرا است پروژه را تکمیل کرد.

اقدامات بسیار گسترده ای را میتوان در بازسازی ساختمان برای بخش داخلی انجام داد که ترفندها و تکنیک های آن بسیار زیاد و به نوعی نامحدود است. شما میتوانید هر نما و با هر نقش و نگار را در نتیجه کار بوجود آورید که این نشان از وسعت کار پروژه های دکوراسیون داخلی است.

اهمیت زمان و اتمام کار در بازسازی ساختمان

موضوع زمان و اتمام کار در شرایطی اهمیت پیدا میکند که ساختمان مورد نظر یک مجموعه تجاری، کاری و اداری باشد. البته برای بازسازیهای منزل نیز اهمیت دارد. در چنین وضعیتی علاوه بر حفظ کیفیت و ایجاد یک نتیجه مطلوب و رضایت بخش باید بتوان در یک مدت زمان اندک تمام کارهای مرتبط با بازسازی و نوسازی را به سرانجام رساند. عواملی که میتوان در طولانی شدن یک پروژه به آن اشاره کرد مساحت بالای محیط است. همچنین میزان زیرسازی هایی که باید انجام شود بخش زیادی از زمان کارکنان و تیم کاری را میگیرد. در مجموع تمام تلاش عوامل اجرایی بر این است که کارفرما از هر لحاظ راضی باشد.

شرکت ویستا افرند-بازسازی و نوسازی ساختمان

بازسازی و نوسازی ساختمان

انجام کلیه مراحل بازسازی ساختمان

بازسازی و نوسازی ساختمان به چند منظور انجام می شود.

گاهی از عمر ساختمان زیاد نگذشته است اما صاحب آن علاقه مند است که تغییراتی در آشپزخانه و کابینت و یا کاشی و سرامیک و رنگ انجام دهد.

گاهی نیز بازسازی و تعمیرات ساختمان به دلیل خرابی هایی است که حاصل شده و باید به موقع اقدام کرد که این خرابی ها به سایر قسمت های ساختمان سرایت نکند.

پس از احداث هر بنایی تعمیر و نگهداری آن تاثیر بسزایی در عمر ساختمان و پیشگیری از وقوع حوادث یا هزینه های سنگین خواهد داشت.

ما در مجموعه ویستا افرند کلیه خدمات زیر رو به شما ارائه می دهیم:

طراحی و اجرای انواع کابینت آشپزخانه مدرن و کابینت کلاسیک

طراحی و اجرای انواع کمد دیواری

طراحی و اجرای انواع سرویس خواب

طراحی و اجرای انواع  سقف کاذب

طراحی و اجرای انواع دیوار کاذب

انواع درب و پنجره 

انواع کفپوش و پارکت لمینت کف

انواع کاغذ دیواری یا پوستر دیواری

انواع پرده

کلیه موارد فوق توسط این شرکت طراحی و اجرا و متریال های مربوطه نیز تهیه و نصب می شوند.

برای مشاهده نمونه پروژه های دکوراسیون و بازسازی کلیک کنید.

خدمات ویستا افرند

دکوراسیون داخلی ویستا افرند به دلیل برخورداری از کارشناسان متخصص در زمینه های مختلف دکوراسیون داخلی ساختمان و اکیپ های مجرب اجرا، و امکان انجام کلیه مراحل اجرای دکوراسیون داخلی منزل و محل کار و همچنین بازسازی و نوسازی ساختمان از صفر تا صد، شامل اندازه گیری، طراحی، اجرای کلیه مصنوعات چوبی (کابینت، کمد دیواری و…) تأسیسات، نقاشی و تزئینات داخلی (کاغذ دیواری، کفپوش، اجرای سقف یا دیوار کاذب، پرده و…) هم باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما شده و هم پکیج کامل خدمات مورد نیاز شما را یکجا ارائه می دهد که پکیج این محصولات و خدمات باعث راحتی و امنیت خاطر شما مشتریان عزیز می باشد.

شایان ذکر است به منظور سرویس دهی بهتر به شما مشتریان محترم:

۱- بازدید از محل و اندازه گیری دقیق، رایگان انجام می شود.

۲- به جهت صرفه جویی در هزینه و زمان شما عزیزان، کالیته های مورد نظر در محل ارائه و برآورد اولیه قیمت و هزینه، انجام می شود.

۳- نصب توسط اکیپ نصاب حرفه ای و در کوتاه ترین زمان متناسب با وقت و زمان کارفرما، انجام می شود.      

4- طراحی سه بعدی رایگان مطابق درخواست کارفرما درکوتاه ترین زمان ممکن انجام می گردد.

چگونه می توانید با استفاده از انواع پرده برقی ظاهر شیکی به محیط ببخشید؟

چه تفاوتی بین بازسازی ساختمان مسکونی و اداری وجود دارد؟

قبل از آنکه بخواهیم پروژه بازسازی ساختمان را شروع کنیم ابتدا باید ببینیم که پروژه مورد نظر برای بازسازی ساختمان مسکونی است یا اینکه یک فضای اداری را شامل می‌شود. همانطور که می‌دانید نوع معماری سازه، المان‌های داخلی و بخش‌های مختلف سازه های مسکونی و اداری با یکدیگر یکسان نیستند. آنچه را که به عنوان وسایل و تجهیزات نوسازی در منازل استفاده می‌شود هم از لحاظ ساختار و هم از لحاظ هدف استفاده با نمونه‌هایی که در ادارات و فضاهای کاری به کار گرفته می‌شوند فرق دارند.

موضوع مهم این است که تکنسین‌های اجرایی و مجریان حرفه‌ای کار بتوانند تفاوت‌ها را شناسایی کنند و از این طریق به زیباسازی و بازسازی نمای داخلی برای هر دو محیط به طور جداگانه بپردازند. معمولاً برای فضاهای داخلی خانه‌ها همواره سعی می‌شود از جذاب‌ترین و شیک‌ترین کفپوش‌ها، دیوارپوش‌ها استفاده شود. حال آنکه در بخش‌های اداری علاوه بر استفاده از موارد مذکور سعی بر این است تا یک فضای کاربردی ایجاد شود. معمولاً در ادارات استفاده از پارتیشن‌ها بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل زمان زیادی برای پارتیشن بندی یک محیط اداری و کاری صرف می‌شود.

ایجاد یک تفکیک داخلی در نوسازی ساختمان اداری شرایطی را فراهم می‌کند تا کارکنان با تمرکز بیشتری بتوانند به کار خود ادامه دهند. در مجموع آنچه که برای ما اهمیت دارد این است که باید بتوانیم تفاوت را بین این دو محیط درک کنیم و بر اساس تفاوت‌ها به بازسازی محیط مورد نظر بپردازیم. در کنار این‌ها در ساختمان‌های اداری اصولا سعی می‌شود از سقف‌های کاذب با هدف ایجاد سیستم‌های روشنایی قوی استفاده شود.

بکارگیری از انواع پرده شید برای کنترل نور ورودی در ادارات فوق العاده اهمیت دارد. در طرف مقابل در منازل بیشتر از پرده‌های پارچه بسیار سنگین‌تر با نمای متفاوت استفاده می‌شود. این‌ها بخشی از تفاوت‌هایی بود که بین این دو محیط وجود دارد البته می‌توان صدها المان دیگر را نیز مطرح کرد.

بازسازی فضاهای کوچک در ساختمان

زمانی که صحبت از بازسازی ساختمان می‌شود منظورمان این نیست که فقط بخش‌های اصلی خانه مانند قسمت پذیرایی، آشپزخانه ، اتاق خواب‌ها و سالن‌ها را نوسازی سازی کنید. بلکه المان‌های جزئی‌تری نیز وجود دارد که باید توجه ویژه‌ای به آنها شود. سرویس‌های بهداشتی بخش مهمی از یک خانه را تشکیل می‌دهند.

اگرچه یک فضای کوچکی دارند اما باید زمان و انرژی مناسبی برای بازسازی آن صرف شود. سرویس‌ها دارای سقف‌های کاذب هستند ما باید ببینیم که آیا سقف مورد نظر دچار آسیب شده است یا خیر؟ در صورت مثبت بودن می‌توانیم یک سقف کاذب محکم و کاملاً استاندارد را برای این بخش از خانه نصب و پیاده سازی کنیم. اجرای یک المان روشنایی نیز تکمیل کننده کار خواهد بود. از طرفی می‌توان کف آنها را نیز با کفپوش اپوکسی سه بعدی پوشش دهی کرد.

این محصولات کاملاً ضد آب هستند و این قابلیت را دارند که علاوه بر زیباسازی داخلی سرویس‌ها باعث افزایش مقاومت سطح کف نیز شوند. از این کفپوش‌ها برای نوسازی کف منزل نیز استفاده می‌شود. بنابراین سرمایه‌گذاری برای بازسازی ساختمان همیشه همه قسمت‌های خانه، فضای اداری و غیره را شامل می‌شود. بخش‌های اصلی و فرعی در کنار هم باید نوسازی شوند.

تاثیر کابینت آشپزخانه در بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان

آشپزخانه یکی از ارکان اصلی هر نوع خانه ای محسوب می شود اگر شما بتوانید بخشی از سرمایه خود را برای بازسازی و نوسازی این ناحیه از ساختمان صرف کنید قطعا در پایان پروژه تاثیر شگرفی را مشاهده خواهید کرد. برخی از آشپزخانه ها به جهت آن که مشرف به محیط پذیرایی می باشند در نتیجه همواره در معرض دید قرار دارند. به همین دلیل است که ما همواره ترکیب می کنیم بازسازی و نوسازی ساختمان در این ناحیه به طور مستقیم بر زیبایی نمای داخلی خانه تاثیر می گذارد. استفاده از طرح های متعدد کابینت آشپزخانه که غالباً از جنس ام دی اف و چوب های فراوری شده هستند می تواند علاوه بر تغییر ظاهر بر مجهز شدن آن نیز کمک کند.

تاثیر کابینت آشپزخانه در بازسازی و نوسازی ساختمان

استفاده از انواع دیوارپوش ها در بازسازی و نوسازی ساختمان

دیوارپوش ها از لحاظ نوع ساختار تنوع بالایی دارند. اما دو نمونه از پرکاربردترین آنها دیوارپوش ام دی اف و همچنین دیوارپوش پی وی سی می باشد. نمونه اول همانطور که گفته شد از جنس چوب های فرآوری شده می باشد. اما نمونه دوم تشکیل شده از پلیمرهای به نسبت فشرده هستند که مقاومت بسیار زیادی دارند. بر روی این دیوارپوش ها می توان طرح ها و رنگ های جذاب و ایده آلی را ایجاد کرد. لذا زمانی که بر روی سطوح دیواری نصب می شوند طبیعتاً یک دکور خیره کننده ای را در محیط های بسته ایجاد می کنند. استفاده از آنها در منازل و همچنین محیط های اداری و کاری و پروژه های بازسازی و نوسازی ساختمان بلامانع است و شما می توانید با انتخاب طرح هایی که مورد پسندتان است به زیبایی محیط خود بیفزاید.

 بازسازی ساختمان با استفاده از انواع کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ها پوشش هایی فوق العاده زیبا و در عین حال مقاوم می باشند. اگر قصد رنگ آمیزی دیوارهای داخلی ساختمان خود را دارید بهتر است دست نگه دارید چرا که می توانید با یک هزینه مقرون به صرفه و خرید کاغذ دیواری هم در بودجه خود صرفه جویی کنید و همین که پروژه را در کوتاهترین زمان به اتمام برسانید. همانطور که می دانید پروژه های رنگ آمیزی دغدغه های خاص خود را دارد و شما باید بعد از پایان پروژه هم بوی رنگ ها را تحمل کنید و هم اینکه به پاکسازی قطرات ریخته شده رنگ به کف بپردازید. اما انتخاب یک کاغذ دیواری می تواند به بهترین شکل کار شما را سهل و آسان کند. البته نمونه های تصویردار دیگری نیز هستند که غالباً با عنوان پوستر دیواری معروف هستند و می‌توانند یک نمای شیک و منحصر به فردی را به وجود آورند.

 بازسازی و نوسازی ساختمان با استفاده از انواع کاغذ دیواری

چرا کفپوش ها اولویت اصلی در نوسازی ساختمان می باشند؟

سطح بسترهای فوق العاده مهمی که همواره در معرض دید قرار دارند کفپوش‌های یک محیط می باشند. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که ناحیه کف هیچگاه بر دکوراسیون محیط تاثیر نمی گذارد اما باید بگوییم که این موضوع کاملاً برعکس است. در واقع این سطح کف است که می تواند باعث ارتقا یا نزول دکوراسیون محیط شود. کفپوش های متعددی برای بازسازی ساختمان وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به انواع کفپوش pvc مانند کفپوش وینیفلکس و کفپوش آرتا اشاره کرد. البته نمونه های متعدد دیگری نیز هستند که شما می توانید در بخش محصولات مشاهده کنید.

طرح های ناب و خاصی که کفپوش های pvc دارند می توانند ظاهر طبیعی چوب را برای شما تداعی کنند. البته اگر می خواهید کفپوش شما دارای بافت چوبی طبیعی باشد می‌توانید از انواع پارکت لمینت استفاده کنید. این کفپوش ها به صورت تایل عرضه می شوند و دارای مغزی HDF یا فیبر چوبی فشرده می باشند. طبیعتاً هر کدام از این ها مشتریان خاص خود را دارد و شما می توانید متناسب با بودجه و ذوق و سلیقه خود هر یک از آن ها را انتخاب کنید. دلیل اصلی اولویت قرار دادن کفپوش ها در یک سازه این است که از لحاظ میدان دید بسترهای کف بیشتر جلب توجه می کنند. در واقع این موضوع جنبه ی عادت و ذهنی برای مخاطب دارد که همواره سطح کف را در معرض توجه خود قرار دهد.

چگونه می توانید با استفاده از انواع پرده برقی ظاهر شیکی به محیط ببخشید؟

 پرده های برقی یکی از محصولات بسیار پرفروش و پرطرفدار می باشند که همانطور که از نام آن مشخص است به صورت برقی قابلیت حرکت دارند و مجهز به یک موتور هوشمند می باشند. در گذشته معمولا این پرده ها به صورت دستی باز و بسته می شدند. اما امروزه نوع ساختار و همچنین کنترل و تنظیم آنها متفاوت شده است. بسیاری از افراد تمایل دارند که با یک ریموت کنترل پرده را به حالت باز یا بسته درآورند. حال آنکه برخی تمایل دارند با ارائه یک برنامه زمانی و بدون دخالت دستی پرده ها به صورت اتوماتیک باز و بسته شوند.

به عنوان مثال شما می توانید طبق یک زمانبندی مشخص و بدون آنکه حتی ریموت کنترل را در دست بگیرید پرده ها را باز یا بسته کنید. این قابلیت مرتبط با موتورهای هوشمند این پرده ها می باشد. تفاوتی ندارد نوع پرده شما چگونه است. چرا که شما می توانید بر روی انواع پرده های کناررو یا بالارو و یا نمونه های از وسط بازشو نیز موتورهای برقی را نصب کنید. طرح های بسیار جذاب و شیکی که بر روی پرده ها وجود دارد می تواند یک حس مسرت بخش ایده آلی را برای مخاطبین القا کند.

مزیت دیگر این نوع پرده ها این است که علاوه بر تاثیر بالا در بازسازی و نوسازی ساختمان قابلیت کنترل نور ورودی را نیز دارند. بنابراین علاوه بر زیبایی ظاهری بالایی که دارند به صورت یک پوشش کاربردی و هوشمندسازی شده بر روی پنجره ها قرار خواهند گرفت.

بهترین شرکت بازسازی ساختمان در تهران

بهترین شرکت بازسازی ساختمان در تهران

همه ما به دنبال شرکت هایی هستیم که بتوانند در حوزه بازسازی و نوسازی ساختمان بهترین خدمات را ارائه دهند. هدف اصلی ما ایجاد یک محیط با دکوراسیون بسیار زیبا و جذاب و مطابق با معیارهای جدید می‌باشد. به همین دلیل شرکت هایی که در این حوزه تجربه و تخصص لازم را دارند می‌توانند عملکرد بهتری را ارائه دهند. شرکت های مختلفی در شهر تهران در حوزه بازسازی ساختمان فعالیت می‌کنند. که هر کدام ممکن است یک طرح های جذاب و حیرت انگیزی را در فرایند نوسازی ساختمان پیش بگیرند.

موضوع بسیار مهمی که اینگونه شرکت‌ها همواره مد نظر قرار می‌دهند این است که بتوانند یک محیط دکوری را متناسب با خواست مشتری بازسازی کنند. به همین دلیل نظر و عقیده شما برای ما اولویت دارد. معیارهای متفاوتی برای انتخاب بهترین شرکت بازسازی و نوسازی ساختمان تعریف شده است که موضوع اول تامین مواد اولیه و محصولات مختلف می‌باشد.

بعد از آن روند اجرا اهمیت پیدا می‌کند. شرکت هایی که هم در حوزه فروش محصولات و هم در حوزه اجرا پیشقدم هستند می‌توانند در گروه بهترین مراکز قرار بگیرند. به بیان دیگر این شرکت‌ها به خوبی می‌دانند که از چه طرح هایی استفاده کنند تا بتوانند یک ارتقا دکوراسیون ایده آلی را در پایان کار شکل دهند. اصولا طرح هایی که سازگار با المان های جزئی محیط هستند در اولویت قرار دارند.

هزینه بازسازی خانه

در فرایند بازسازی و نوسازی منزل موضوع بسیار مهمی که همواره مد نظر قرار می‌گیرد هزینه بازسازی خانه می‌باشد. البته این مورد تنها برای برخی از افراد که به دنبال مدیریت بودجه و صرف جویی در هزینه‌ها هستند وجود دارد. چرا که برای برخی دیگر تنها نتیجه کار اهمیت دارد و تفاوتی ندارد که از چه متریال و با چه هزینه ای استفاده خواهد شد. تکنسین های اجرایی پیش از شروع کار نقشه راه را ترسیم می‌کنند. در واقع آن‌ها می‌خواهند با یک تخمین به نسبت صحیح هزینه نهایی را اعلام کنند تا مشتری بر اساس بودجه خود بتواند تصمیم بگیرد که از چه مواد و متریالی استفاده کند.

به همین دلیل بازسازی و نوسازی ساختمان غالباً از لحاظ هزینه بستگی به مساحت محیط، نوع درخواست مشتری و همچنین میزان و نوع متریال به کار رفته دارد. اگر می‌خواهید هزینه بازسازی و نوسازی ساختمان کاهش پیدا کند می‌توانید چندین المان را حذف و یا اینکه از محصولات ارزان تر استفاده کنید. اصولاً ارزان بودن متریال به کار رفته در فرایند بازسازی به معنای کیفیت پایین آنها نیست. بلکه این محصولات تنها یک قیمت مقرون به صرفه به منظور افزایش فروش را دارند.

هزینه بازسازی خانه

بازسازی و نوسازی ساختمان قدیمی

برای بازسازی و نوسازی ساختمان قدیمی روند کار پیچیده تر می‌شود. زیرا نواحی آسیب دیده بسیار زیادی وجود دارد که شما باید برای اصلاح و ترمیم و جایگزین کردن آن قدری هزینه بیشتری را صرف کنید. در بسیاری از پروژه های بازسازی ساختمان مسکونی تنها بخشی از نمای داخلی دچار اشکال می‌باشد. در نتیجه می‌توان با تمرکز بیشتری به اصلاح ساختار داخلی پرداخت. اما اگر یک ساختمان قدیمی پیش روی شما باشد شما یک پروژه زمان بر و به نوعی حسابی را در مقابل خود دارید. برای بازسازی و نوسازی ساختمان قدیمی تمام المان‌ها از سطح کف، دیوارها، ناحیه سقف و بخش مرکزی همگی باید اصلاح شوند.

در اغلب موارد خرابی‌ها به قدری بالا است که تنها با قرار دادن یک پوشش جدید می‌توان نمای مناسبی را ایجاد کرد. اهمیت سطح کف در این پروژه‌ها فوق العاده بالا است. به همین دلیل اگر کفپوش مناسبی را برای ساختمان های قدیمی مهیا کنید بیش از 50 درصد کار را طی کردید. پوشش های دیواری نیز به همان نسبت دارای درجه اهمیت بالایی هستند و باید با انواع کاغذ دیواری و دیگر پوشش های pvc اصلاح شوند.

مراحل نوسازی ساختمان

مراحل بازسازی و نوسازی ساختمان در وهله اول ارزیابی محیط می‌باشد. اصولا تکنسین های اجرایی سعی می‌کنند با بررسی جوانب مختلف نمای داخلی مقدار متریال مورد نیاز را تعیین کنند. اگر در سطح کف یک اصلاح ساختار اساسی نیاز باشد طبق نظر مشتری کفپوش هایی مانند موکت، لمینت و پی وی سی استفاده خواهد شد. پیش از شروع نصب قطعات یک بازسازی و زیرسازی اولیه انجام می‌شود تا پوشش های جدید بتوانند به بهترین شکل بر روی سطح سوار شوند. همه ناهمواری‌ها و المان های چسبیده باید برطرف شوند.

در واقع با هموار کردن سطح کف سعی می‌کنیم کفپوش‌ها را به صورت کاملا صاف و تراز شده نصب کنیم. نصب کفپوش‌ها با توجه به نوع ساختاری که دارند با یکدیگر متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال موکت های رولی و تایل یک فرایند نصب جداگانه ای دارند. پوشش های پی وی سی و لمینت نیز یک نوع فرآیند نصب متفاوت! آنچه که اهمیت دارد این است که تمام قواعد و ضوابط استاندارد اجرایی رعایت شود تا در نهایت بتوانیم کفپوش ایده آل و مناسبی داشته باشیم.

مراحل نوسازی ساختمان

 بازسازی ساختمان اداری

در بازسازی ساختمان اداری معمولاً پارتیشن‌ها جایگاه ویژه ای دارند چرا که اینگونه فضاها نیاز به تفکیک و شخصی سازی دارند. البته المان های دیگری نظیر پوشش دهی سطح دیوار‌ها و بازسازی سقف نیز جزو اولویت های کار می‌باشد. ساختمان های اداری به منظور ارائه خدمات بهتر نیاز به بار تبلیغاتی بالایی دارند. به عنوان مثال شرکت هایی که در حوزه دکوراسیون فعالیت می‌کنند دارای یک لوگو می‌باشند. بسیاری از عوامل اجرایی همواره این ایده را مطرح می‌کنند که می‌توان این لوگوی شرکت را بر روی انواع پرده های برقی اجرا کرد.

این ایده هوشمندانه فضای تبلیغاتی محیط را چندین برابر ارتقا پیدا می‌دهد. اصولاً موضوع ایده پردازی از جمله مواردی است که حتماً باید در بازسازی ساختمان اداری لحاظ شود. هر چقدر بتوان طراحی جدیدی را در این محیط های بسته اجرا کرد نتیجه کار رضایت بخش خواهد بود. نه تنها برای فضاهای اداری بلکه برای ساختمان های مسکونی، تجاری نیز این موضوع صدق می‌کند.

به بیان دیگر تنها هدفی که در فرایند بازسازی و نوسازی ساختمان دنبال می‌شود این است که بتوان با استفاده از طرح های مناسب یک منظره زیبا و کاملاً جدید و جذابی را خلق کرد. از طرفی زیباسازی نمای داخلی رابطه مستقیمی با هزینه‌ها ندارد بلکه این ذوق هنری طراح است که بتواند نتیجه قابل قبولی را ایجاد کند.

بازسازی و نوسازی ساختمان در شرکت ویستا افرند

 شرکت ویستا افرند با بهره گیری از تیمی منسجم و با تجربه می تواند کلیه فرایندهای بازسازی و نوسازی ساختمان را از صفر تا صد به طور کامل انجام دهد. روند کار کاملاً حرفه‌ای و مطابق با ایده های طراحی روز دنیا می باشد. به همین دلیل شما در پایان کار رضایتمندی فوق‌العاده بالایی خواهید داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت ویستا افرند تماس حاصل فرمایید.