درب اتوماتیک جکی و لولایی

darb automatic jaki

درب اتوماتیک جکی و لولایی

فروش درب اتوماتیک جکی و لولایی

سیستم در اتوماتیک لولایی در دو نوع به بازار عرضه می شود، سیستم های درب اتوماتیک لولایی تک لنگه و دولنگه دو نوع موجود در بازار است.

سیستم های درب اتوماتیک لولایی تک لنگه؛ همان طور که از نامش برمی آید از یک لنگه درب ساخته شده که به طرف راست یا چپ باز می شود. به هنگام بازشدن دربهای اتوماتیک تک لنگه ای یک فضای کاملا ۹۰ درجه ای نمایان می شود و خودروها به راحتی می توانند رفت و آمد کنند یا به پارکینگ هدایت شوند.

از نوع دیگر این نوع دربها، سیستم های درب اتوماتیک لولایی دولنگه است؛ ساختار این دربها به این صورت است که دولنگه مثل هم در کنار هم تشکیل یک در را داده اند و دو لنگه با استفاده از جک ها امکان ترددد خودروها را به افراد با سهولت امکان پذیر می کنند. از این نوع دربها بیشتر استفاده می کنند و به جرات می توان گفت بخش اعظم استفاده کنندگان از این نوع دربها، دربهای اتوماتیک دولنگه بیشتر خریداری و استفاده میشود.

درب های اتوماتیک لولایی نوعی از درب اتوماتیک هستند که بسیار سریع و راحت باز و بسته می شوند.

درب های اتوماتیک لولایی به دلیل اینکه به راحتی باز و بسته می شوند و مشکلی برای باز کردن درب برای افراد ناتوان به وجود نمی آورند زیاد استفاده شده و برای این گروه از افراد استفاده میشود و به دلیل داشتن کارایی فوق العاده در صرفه جویی انرژی از انواع درب های بسیار مطمئن محسوب می شوند.

خدمات ویستا افرند

به منظور سرویس دهی بهتر به شما مشتریان، بازدید از محل پروژه و اندازه گیری دقیق، رایگان انجام می شود.

کارشناسان شرکت در مدت اجرای پروژه، مشاوره، نظارت و همراهی خود را از مشتریان، دریغ نخواهند کرد.

نصب توسط اکیپ نصاب حرفه ای و در کوتاه ترین و متناسب ترین زمان پیشنهادی کارفرما، انجام می شود.

برای گرفتن لیست قیمت، لطفا با ما تماس بگیرید.

فروش درب اتوماتیک کرکره ای با مناسب ترین قیمت و نصب با بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید