ویستا افرند- فروش و نصب پرده لوردراپه

پرده لوردراپه

پرده عمودی یک راهکار عالی برای زیباسازی منازل یا ادارات است. پرده لوردراپه یا پرده کرکره عمودی تلفیقی از مدرنیته و هنر کهن است که باعث زیبایی هرچه بیشر فضا می‌شود.

این پرده‌ها از تعدادی تیغه ۹  یا  ۱۳  سانتی تشکیل شده اند که روی یک ریل آلومینیومی کنار هم  قرار گرفته‌اند و با تغیر زاویه تیغه ها می توان میزان نور ورودی را کنترل کرد.

 

پرده لوردراپه تصویری

نمونه و طرح های خاص در خصوص پرده لوردراپه

*بهترین قیمت شرکتی* انواع پرده زبرا، پرده شید، پرده کرکره فلزی، پرده کرکره چوبی، پرده لوردراپه ، لوردراپه تصویری را از دکوراسیون داخلی ویستا افرند بخواهید.

قیمت پائین، نصب آسان، کیفیت، نظافت و نگهداری آسان و تنوع رنگ پرده لوردراپه باعث شده تا از پر طرفدارترین نوع پرده در بین مشتریان به حساب آیند.

پرده لوردراپه در رنگ بندی مختلف از تیره تا روشن و با طرح های متنوع  و انواع تصویری برای هر نوع سلیقه و دکوراسیونی در شرکت ویستا افرند در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

این پرده ها  به دلیل قیمت پایین و قابلیت نصب سریع و عمر طولانی، مورد استفاده فراوانی در ادارات ٬ رستورانها و بسیاری از مراکز تجاری دارند .

انواع پرده های لوردراپه تصویری با کیفیت چاپ عالی بر روی سولیت به صورت یک رو  یا دو رو با بیش از ۵۰۰ طرح مختلف(منظره، پرتره، سه بعدی، آشپزخانه، کودک و …) و حتی چاپ تصویر خاص مورد نظر شما، آرم یا لوگوی شرکت شما و … چاپ می شوند.

شما می توانید طرح مورد نظر خود را از آلبومهای پرده تصویری که در پایین آمده انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید که مدت زمان لازم برای تولید پرده های تصویری، حداقل ۳ روز می باشد.

به منظور سرویس دهی بهتر به شما مشتریان، بازدید از محل پروژه، اندازه گیری دقیق،  و ارائه سمپل برای انتخاب راحت تر شما، رایگان انجام می شود.

نصب توسط اکیپ نصاب حرفه ای و در کوتاه ترین زمان متناسب با وقت و زمان کارفرما، انجام می شود.

انواع پرده لوردراپه ارزان زیر قیمت بازار در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

برای گرفتن لیست قیمت همکار و مصرف کنندگان، لطفا با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده نمونه های اجرا شده پرده لوردراپه اینجا را کلیک کنید.

شما می توانید نمونه های اجرا شده را در کانال تلگرام ویستا افرند (https://t.me/joinchat/AAAAAD3R9pGEmcgoN8AAzQ ) مراجعه فرمایید.

 

با مشاهده کالیته های زیر، کد پرده لوردراپه مورد نظر را انتخاب کنید و به همراه ابعاد پنجره به شماره ۰۹۲۱۳۲۱۶۶۲۷ تلگرام کنید یا با ما تماس بگیرید.

دانلود رایگان آلبوم های پرده تصویری